Aktualności Parafia Porządek nabożeństw Ogłoszenia Grupy Duszpasterze Nauki przedślubne Sakramenty Fotogaleria Ciekawe artykuły Linki Kontakt

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - 2018-04-22
Data dodania: 2018-04-22

 

1. Dzisiaj w naszej Parafii gościmy kleryków Michała i Pawła ze Zgromadzenia Misjonarzy Klaretynów z Wrocławia. Z racji niedzieli Dobrego Pasterza będą dzielić się z nami świadectwem swojego powołania. Po Mszy Świętej będą zbierać ofiary przeznaczone w całości na cele Zgromadzenia. Za ofiary i okazaną życzliwość składamy podziękowanie.
2. Rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Codziennie będziemy prosić o nowych kapłanów, misjonarzy, osoby konsekrowane. Będziemy modlić się, aby wezwani przez Pana ochotnym sercem przyjęli powołanie, a także, aby rodziny wspierały tych, których Pan sobie wybrał. Niech błogosławieństwo nowych powołań spocznie również na naszej wspólnocie parafialnej.
3. Jutro, w uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika – głównego patrona Polski, modlimy się za naszą Ojczyznę.
4. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej:
- Szkoła Podstawowa nr 4, : 25.04 (środa) godz. 16.30
- Szkoła Podstawowa nr 8, : 26.04 (czwartek) godz. 16.30
5. W najbliższy piątek grupa naszych parafian udaje się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, polecajmy ich w modlitwie prosząc o szczęśliwy przebieg pielgrzymki i jej błogosławione owoce.
6. Pragniemy poinformować, że uroczystość pierwszej Komunii Świętej w naszej Parafii odbędzie się 20.05 o godz. 9.30 i 11.30, natomiast rocznica Pierwszej Komunii Świętej 27.05 o godz. 10.00
7. W przyszłą niedzielę, po każdej Mszy Świętej, wolontariusze z Oławskiego Hospicjum Domowego, prowadzonego przez Caritas Archidiecezji Wrocławskiej, będą zbierać ofiary na rzecz Hospicjum i podopiecznych.