Podziękowanie o. Jean Paul Tine sss

Księdz Proboszcz Zbigniew,
Księdz Paweł,
Księdz Michał,
Drodzy wierni  z Parafii „Miłosierdzia Bożego” w Oławie,
Z sercem pełnym radości piszę te słowa, aby wyrazić moją wdzięczność i satysfakcję. Opuszczam waszą parafię po pobycie bogatym w spotkania, rozmowy i modlitwy. Dziękuję za powitanie i gościnność. Kiedy pomyślę o Oławie, zawsze będę pamiętał Proboszcza – księdza Zbigniewa, z jego słodyczą i anielskim spokojem; księdza Pawła, bardzo dyspozycyjnego i skromnego; oraz księdza Michała, pełnego energii, hojności i życia; oraz jego  młodzieży, dobrze zapowiadającej się, którą poznałem w Liceum; Agnieszki, Mieczysława, Tomasza, którzy są wyjątkowo dyspozycyjni do posługi liturgicznej. 
Dziękuję Wam Wszystkim, Drodzy Parafianie za bliskość z parafianami Santa Maria De Mattias de Ingoré w Gwinei Bissau. Dziękuję za intencje mszalne. Dziękuję za Waszą hojność.
Zbiórka przeprowadzona po sobotnich i niedzielnych Mszach Świętych pozwoliła nam zebrać 16.848 zł i 25 euro. Gwarantujemy, że te pieniądze zostaną wykorzystane na dokończenie rozpoczętych przez nas prac budowy trzech sal lekcyjnych na poziomie parafialnego Liceum. W Parafii Ingoré, w każdą niedzielę o godz.8 (godz.9 w Polsce) jest odprawiana Msza Święta, za wszystkich Ofiarodawców z Polski.
Niech Was Bóg Błogosławi.
Będzie mi bardzo miło powitać Państwa w Gwinei Bissau lub w Senegalu. Oto mój adres e-mail: ([email protected]).                       
Ojciec Jean Paul Tine sss